
58-річна пацієнтка з села Глинськ, Львівської області, яка померла від COVID-19, приховувала від лікарів хворобу та тиждень провела в звичайній районній лікарні. Після того, як медики дізналися про діагноз, їм довелося самоізолюватись прямо на робочому місці, повідомляють Патріоти України.
"Серед контактів були медичні співробітники: лікуючий лікар, медсестри. Також були санітарки, які прибирали в кімнаті. Також можливо заразилася жінка, яка лежала в палаті з хворою", – повідомив заступник головлікаря Жовківської районної лікарні Володимир Боровик.
Уже після смерті пацієнтки, було встановлено, що хвора заразила мінімум двох лікарів. З'ясувалося, що померла раніше зустрічалася з родичкою, що приїхала з Італії.
Крім того, в селі Рудному під Львовом закрили на карантин сімейну амбулаторію, де обслуговувалися шість тисяч осіб. Медики вважають, що сімейний лікар заразилася від літньої жінки, яка померла в інфекційній лікарні. В амбулаторії COVID-19 підтвердили у чотирьох лікарів.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...