Спільна справа, спільна біда: Італійська мафія почала роздавати продукти нужденним, у котрих закінчились через карантин гроші

Організована злочинність почала доставляти товари першої необхідності в райони, які сильно постраждали від COVID-19, а саме небагаті регіони південної Італії – Кампанія, Калабрія, Сицилія і Апулія, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian.

“Понад місяць магазини, кафе, ресторани та паби закриті. Мільйони людей працюють в “сірій економіці”. Це означає, що вони не отримували ніякого доходу більш ніж місяць, і не знають, коли можуть повернутися на роботу”, – розповів головний прокурор провінції Катандзаро Нікола Граттер.

На його думку, якщо уряд країни не втрутиться, то в недалекому майбутньому мафія нав’яже свій контроль над життям людей.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський по телефону обговорив з прем’єром Італії ситуацію з коронавірусом.

З кафедри Венедіктової? "Майбутні прокурорки" в Харкові влаштували істерику в таксі і відмовлялися платити за проїзд (відео)

вівторок, 21 вересень 2021, 19:44

У Харкові дві студентки закотили істерику водієві таксі та відмовилися платити за проїзд. Дівчата були в стані сильного алкогольного сп'яніння і лякали таксиста тим, що вони "майбутні прокурорки". Водій зняв дівчат на відео і розмістив його в спільноті...

Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 19:03

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...