"Спільні фото знищив вогонь": Курсант, якому пощастило не потрапити на Ан-26, розповів про однокурсників

Курсант Повітряної Академії Валентин Рейзер не потрапив на рейс військового літака Ан-24, що розбився під Харковом, тому що напередодні перевівся на іншу спеціальність. Про це він розповів у короткому інтерв’ю виданню "Високий Замок", передають Патріоти України.

«Я дуже добре знав багатьох із курсантів, які полетіли на тому літаку і, на жаль, не повернулися. Дмитро Андрущенко, Олександр Бойко… Знав усю 133-ту групу. Ростислав Булій, Олександр Клевець, Микола Микитченко, Богдан Матвійчук, Костянтин Зиб’юк, Руслан Шеремет… Всі вони перейшли на третій курс. Я був їхнім одногрупником, але декілька днів тому перевівся на інженерний факультет, на спеціальність «авіаційне озброєння», – розповідає хлопець.

Рейзер додав, що група була дружньою, але найбільше дружив з Віталієм Вільховим, який теж загинув під час польоту. «Ходили разом у звільнення. Він ні в чому нікому не відмовляв. Відгукувався на будь-чиє прохання про допомогу. Умів підтримати товариша у складну хвилину. Під час навчання у Львові Віталік запрошував мене в гості до себе додому — але побувати там я не встиг», – згадує юнак.

Рейзер зауважив, що спільні фото з однокурсниками були тільки на телефоні єдиного, хто вижив, В’ячеслава Золочевського, проте техніку знищив вогонь. «Ми постараємося через служби мобільного сервісу відновити його номер — а заодно і світлини з нашими друзями», – сказав Рейзер.

"Підрозділи Байдена": Українці започаткували новий рух (відео)

вівторок, 24 травень 2022, 20:40

У мережі з’явилася відеопародія на відомі "загони Путіна". У них російські пенсіонери несуть нісенітниці про Росію та "світові" заговори. Український же варіант – цілком патріотичний продукт. Патріоти України пропонують вашій увазі перший відеоролик ак...

Росіянка зізналася, що готова "пробачити" Росії загибель сина у війні проти України за 5 млн рублів

вівторок, 24 травень 2022, 18:30

Росіянки зізнаються, що готові "вибачити" Росії загибель синів на війні проти України за 5 млн. рублів компенсації. Саме отриманням грошей вони аргументують своє мовчання після того, як їхні діти загинули в безглуздій і кривавій путінській війні.Про це...