Співати можна не завжди - ворог поряд: Наталія Могилевська розповіла, як зі своїм чоловіком їздила на фронт і у яких умовах там виступала

Наталія Могилевська розповіла, як з чоловіком їздила на фронт і у яких умовах там виступала

Українська співачка Наталія Могилевська розповіла про умови роботи на фронті, куди вона часто їздить з благодійною метою.

За словами артистки, здебільшого вона виступає для українських бійців без своєї команди музикантів. Так, за близько 300 концертів на передовій їздити з нею наважувався лише її чоловік. Втім, відсутність музичного супроводу не ставала на заваді Наталії підбадьорювати українських захисників. Тому при нагоді вона зверталася до місцевих, які вміли грати на музичних інструментах.

"Я їду співати на фронт. У мене в житті не було скільки клавішників. Бо зі мною ніхто не їздив. Тільки я і мій чоловік не побоялися туди їхати. Немає музикантів. Туди приїжджаю і хтось є на місці. У Харкові знайшлася дівчина з консерваторською освітою. Я тільки починаю співати, а вона: "Тихо, Наталочко, я ще вступ не дограла…". У Мукачево хлопчик, напевно, 14 років, ручки трусяться. А я кажу: "Грай, не бійся". Він тільки в консерваторію щойно вступив, перший курс. Різне було", - розповіла Наталія у коментарі для Ukraine World News.

Подеколи зірка знаходилася надто близько до ворога, тому віднаходила альтернативу співу з метою безпеки. Зокрема, читала вірші чи ділилася гумористичними історіями. Саме так, за словами Наталії, народилася її вистава "Я вдома".

"А бувало так, що не має нікого й нічого. І кажуть: "Наташо, за "зеленкою" фронт, не можна музики, бо ворог почує. І стоять хатиночки: в одній HIMARS, а в сусідній нікого нема на 150 км, магазинів нема, все розбомблено. Співати не можна – я почала читати вірші. І моя вистава – справжній фронтовий концерт, який народився просто там", - додала співачка.

Бізнесмена з Одеси та його сина засудили за спробу... завести раба

четвер, 23 травень 2024, 11:28

Київський районний суд міста Одеси визнав винними одеських підприємців у викраденні людини та вимаганні й засудив їх до п'яти та чотирьох років позбавлення волі, замінивши реальний термін на іспитовий. Як зазначається у вироку суду, підприємці, батьки ...

В Україні знову похолодає: Синоптик розповів, чого чекати

четвер, 23 травень 2024, 11:22

До України ще повернеться похолодання. До кінця травня погодні умови дещо зміняться. Такий прогноз дав синоптик Ігор Кібальчич. За його даними, ближче до вихідних очікується незначне похолодання, а також вітряна погода в більшості південних, східних і ...