Співробітника "Укренерго" нагородили... за збитий штурмовик окупантів (фото)

У День десантно-штурмових військ Іван П'ятка отримав орден "За мужність" ІІІ ступеня від Командуючого Сухопутними військами ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського, повідомляють Патріоти України.

Співробітник компанії "Укренерго" пішов на фронт у перший же день війни, 24 лютого. У 2015-му він так само став на захист України в складі саперної роти. У 2022-му пройшов навчання і приєднався до розрахунку зенітників. У вересні його підрозділ звільняв від окупантів Харківську область.

"Наступ йшов всю ніч. І на ранок ми вже пройшли досить далеко, тож росіяни прислали літаки, щоб прикрити свій відступ. Їх було дві групи по чотири машини в кожній. Коли йшла перша, колега спробував, але не вийшло прицілитись. " цих умовах літаки йдуть дуже низько, щоб не побачили локатори ППО та дуже швидко, щоб ухилятися від нас. Я взявся за другу, захопив у приціл передостаннього. Що далі було, сам не бачив, бо і літаки, і ракети летять надзвичайно швидко. Коли хлопці з артилерії, вони були ближче до місця подій, кажуть, що влучив! Навіть на телефон встигли зафільмувати момент попадання", — розповідав тоді Іван.

Сц-25 - це броньований дозвуковий штурмовик, крім авіагармати, може нести надпотужні ракети С-25 та бомби ФАБ, які пробивають бетон.

Мобілізація в Україні триває: Яке покарання загрожує чоловікам у разі порушення військового обліку

середа, 29 березень 2023, 16:23

Неявку до військкомату (територіального центру комплектування та соціальної підтримки) після належного отримання повістки в Україні кваліфікують як ухилення від мобілізації. Це тягне за собою кримінальну відповідальність у вигляді позбавлення волі від ...

Донор сперми, який став батьком 550 дітей, постане перед судом: У чому його звинувачують

середа, 29 березень 2023, 16:05

Музикант із Гааги, який став біологічним батьком для 550 дітей, постане перед судом. Фонд Donorkind в Нідерландах хоче заборонити 41-річному Джонатану Меєру здавати сперму. Як пише news.yahoo.com, усе це на тлі звинувачень у тому, що його плідне донорс...