Співробітники ТЦК провели рейд елітними закладами Балоги на Закарпатті (фото)

Рейди ТЦК у Закарпатській області продовжуються - представники військкоматів навідалися до елітних закладів Мукачева, якими володіють українські політики. Про це пише місцеве видання "Гроза", передають Патріоти України.

За даними журналістів, мобільні групи ТЦК та поліції завітали до закладів Eventum Hall в Мукачеві та "Дарлін", якими володіють українські політики Віктор Балога та Василь Петьовка відповідно.

На оприлюднених журналістами кадрах можна помітити біля закладів кілька одиниць спецтранспорту та озброєнних військовослужбовців, які оточили периметр під час проведення рейду. "Працівники Закарпатського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки показали, що в області не існує недоторканих закладів та недоторканих бізнесменів чи політиків", - додали журналісти, коментуючи рейди ТЦК до закладів українських політиків.

На момент публікації матеріалу керівництво закладів Eventum Hall та "Дарлін" не коментувало інформацію щодо візиту представників ТЦК.

Віктор Балога - український політик і державний діяч, народний депутат України чотирьох скликань. Член депутатської групи "За майбутнє".

Василь Петьовка - український політичний діяч, народний депутат України двох скликань. Член депутатської групи "Довіра". Є двоюрідним братом Віктора Балоги.

В Україні десятий рік триває запекла війна з Росією, яка на нас напала. З 24 лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток - це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий призов військовозобов'язаної людини на військову службу. Це нормальний процес у воюючій країні. Варто не забувати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну. Бо якщо сьогодні ти втікаєш від війни - завтра вона може прийти до тебе.

Яке покарання можуть ввести за відмову проходити ВЛК - пояснення

вівторок, 16 квітень 2024, 8:56

Правовий комітет Верховної Ради розглядає два законопроєкти, які передбачають посилити покарання для ухилянтів. Зокрема, за непроходження ВЛК пропонується ввести адміністративну, а також кримінальну відповідальність, передають Патріоти України. Про це ...

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...