"Перестрахувався": Спливли цікаві факти щодо російської прописки ватажка "ДНР" (документи)

У ватажка так званої "ДНР" є не тільки російський паспорт, але і реєстрація в Ленінградській області. Про це пише News2, передають Патріоти України.

22 травня голова ДНР Денис Пушилін в ефірі програми "60 хвилин" підтвердив наявність у нього російського громадянства і заявив, що ніколи не приховував цього факту.

Відзначається, що крім російського паспорта, отриманого в 2019 році, у Пушиліна є реєстрація в Росії за адресою: Ленінградська обл., Виборзький р-н, селище Первомайське, вул. Радянська 13А кв. 63.

Крім того, згідно з паспортом реєстрації на території РФ транспортного засобу (елітного Мерседеса), яке належить "главі МЗС ДНР" Наталі Никоноровій, її місце і адреса прописки в Росії один в один збігається з ватажком ДНР Денисом Пушиліним.

Як відомо, Пушилін родом з міста Макіївки, що розташоване під Донецьком. Він все життя прожив в Україні, і має громадянство України, але разом з тим приготував собі плацдарм в Росії.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...