Спочатку атакував головою: Український футболіст накинувся на арбітра матчу (відео)

Голкіпер Кременя Андрій Олійник після матчу Першої ліги проти Альянса вирішив висловити свої претензії арбітру. Та крім словесної перепалки, в рух пішли і кулаки, зазначають Патріоти України.

Після фінального свистка Олійник підійшов до головного арбітра матчу Олександра Афанасьєва. Між ними виникла словесна перепалка. Після відповіді арбітра, Олійник спочатку вдарив головою суддю, а потім штовхнув руками в груди.

Коли ж між ними став один з гравців Кременя, Олійник таки зумів ще ногою махнути в бік арбітра, хоч і перебував спиною до нього. За всі ці дії Олійник отримав від арбітра червону картку.

Згодом Олійник пояснив свою поведінку після матчу. За його словами, він висловив арбітру претензії за епізод, коли його партнер мало не отримав травму через фол суперника.

"Щодо епізоду в кінці матчу – мене обурює наше суддівство. Я не можу стримувати свої емоції, коли нашому гравцю стрибають у спину. Навмисно. Величезна небезпека завдати важкої травми. І за це гравець суперників отримує лише попередження. За такі дії в Дніпрі гравця відсторонили від футболу назавжди. А тут лише попередження. Звісно я висловив йому свої претензії, що так не робиться, на що отримав відповідь, не буду казати яку саме. Але за це я мав моральне право дати йому набагато сильніше, і щоб він зрозумів, як воно, коли тобі прагнуть нанести серйозну травму", – заявив Олійник.

Варто зазначити, що для Олійника це був останній матч за Кремінь. Він був капітаном команди, який виступав за клуб з моменту його відродження у 2003 році.

"Соромно в очі подивитися, г*ндон?": Кіркорова обклали матами під час відпочинку в Монако (відео)

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:42

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримав війну в Україні, зараз відпочиває в Монако. Серед білого дня на вулиці небайдужі жителі міста обклали його матами за проросійську позицію, інформують Патріоти України. Перехожий, побачивши Кіркорова, піш...

Чи можна поставити буржуйку в квартирі і що треба знати

п’ятниця, 19 серпень 2022, 10:59

Буржуйка - це піч, яка здавна використовувалася для забезпечення тепла в квартирі при відсутності централізованого опалення. Її можна поставити в гаражі або на дачі, але з огляду на прогнози про важку і холодну зиму, українці подумують про те, щоб вста...