Спочатку гадали, що втратять бізнес: Українка розповіла, скільки заробила на коронавірусі в Польщі

Вид із вікна хостелу. Серед туристів це популярне місце. Фото: Тетяна Баранова

Тетяна Баранова із чоловіком шість років тому переїхали до Вроцлава. Родина має свій хостел, де приймали туристів. Але через коронавірус та пандемію думали, що втратять бізнес Однак навпаки, вдалося заробити. Цього разу на тих, хто мав відбувати карантин, зазначають Патріоти України.

"Колись ми мали туристичну базу у Сєдово на Донеччині. Коли почалась війна, вирішили переїхати. Тут довго не могли знайти, чим зайнятися. Врешті вирішили, що відкриємо хостел. Вклали в ньоо близько 70 тисяч доларів. Це всі заощадження, що мали. Спершу справи йшли добре. Ми мали кілька багатомісних та двомісних кімнат. Туристи їхали. До того ж хостелом користувались заробітчани та студенти. В квітні 2020 не стало ні тих ні інших. При цьому потрібно було платити комунальні, оплачувати роботу персоналу. На кілька місяців пішли у відпустку. Ще кілька оплатила Польща. Але на початку літа зрозуміли, що так справа не буде йти. І ми переобладнали кімнати на кімнати під карантин", - розповідає Тетяна.

Багатомісні кімнати переобладнали на двомісні. Перегородки зробили гіпсокартоном.

"Почали брати людей на карантин. Спочатку він був 2 тижні. Потім змінилося на 10 днів. В одну кімнату брали людей, які приїхали одночасно", - розповідає українка.

День перебування у кімнаті зі спільною ванною та туалетом коштує 200 гривень. В кімнаті з індивідуальним душем та туалетом – 350 гривень.

"Із чоловіком також готували пакети з їжею для тих, хто відбуває карантин. Заробітки не такі великі, як були, коли ми були хостелом. Збільшились витрати. Якщо раніше постояльці приходили лише ночувати, то зараз майже цілодобово почали використовувати світло, воду. Ми порахували, що якщо раніше дохід був половина з добової плати, то тепер не більше 35 %. Але головна перевага, в тому, що ми працювали. Наприклад, наші партнери були змушені закрити свій бізнес. Вони мали готель у Вроцлаві, котрий приймав людей, які приїздили у відрядження. А тут готелі вже більше як пів року не працюють", - додає українка.

Безмозгі вандали третього тисячоліття: Російські солдати знищили старовинне місто в Криму. Що втратило людство - унікальна археологічна виставка в Києві

неділя, 25 липень 2021, 21:34

Унікальні рештки шовкової тканини, дозволили науковцям з'ясувати, що місто на азовському узбережжі Криму мало комерційні зв'язки з Єгиптом не пізніше ХІІІ—ХV століть, зазначають Патріоти України. Унікальний культурний слой, що міг більше розповісти про...

На Луганщині труп зниклого бізнесмена і його вбивцю шукали майже 20 років, але злочин було розкрито (фото)

неділя, 25 липень 2021, 20:15

У Сіверськодонецьку на Луганщині розкрили вбивство майже 20-річної давнини. У серпні 2002-го там сталася резонансна подія – зникло подружжя бізнесменів. За деякий тоді ще міліціонери знайшли "Газель" зниклих зі слідами вогнепальних пошкоджень, яким заз...