
У маршрутці Київ-Буча водій спочатку відмовився везти учасника війни на Донбасі, а потім притиснув йому дверима ногу. Про це повідомляє "Київ оперативний" в Facebook, передають Патріоти України.
"Маршрут номер 421 "Київ-Буча". Підсів в маршрутку на зупинці Епіцентр (на вулиці Полярній), показав посвідчення УБД на що водій почав обурюватись, що він міжміський транспорт і не поширюється посвідчення. Я йому відповів, що відповідно до закону він повинен надати послугу в проїзді без оплати.
Після цього, порушуючи всі можливі правила дорожнього руху зі швидкісного режиму, перестроювання з ряду в ряд, включення сигналів покажчиків повороту тощо - ми під'їхали до станції метро Мінська. Водила зупинився на зупинці і не хотів відкривати двері, щоб дати вийти. Коли я в ручному режимі почав відкривати двері (а вона на електроприводі) і почав виходити - він різко почав закривати двері і мені притиснуло ногу. Водій відповів, що він випадково", - розповів ветеран.

Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...