Спочатку не повірив своїм очам: Відпочивальник показав моторошну знахідку на пляжі в Одесі (відео)

В Одесі на пляжі "Дельфін", де до цього часу перебуває затонулий танкер Delfi, з якого в море продовжує потрапляти нафта, в п'ятницю, 31 липня, на берег викинуло мертвого дельфіна. Відповідне відео в Facebook опублікував одесит Віталій Гілевич, передають Патріоти України.

На них можна побачити труп молодого дельфіна, якого викинуло море. За словами автора відео, побачивши його в інтернеті він подумав, що це фотошоп. Однак на місці він своїми очима переконався в його загибелі, яку він пов'язує з розливом нафти з Delfi.

"Звичайно, нафтопродуктів в море немає, нічого з Delfi не випливає, а це відео - фотошоп. Хто буде за це відповідати за цей пі**ець?", - підписав сумні кадри автор.

Поліцейські затримали 10-річного викрадача авто, який образився на маму: Скільки він проїхав

понеділок, 25 вересень 2023, 9:32

У Флориді поліція затримала на магістралі машину, яка рахувалася викраденою. Після зупинки машини поліцейські відчули справжній шок, побачивши за кермом 10-річного хлопчика, передають Патріоти України. Їхав він в машині не один, а з 11-річною сестрою,...

Підлітки використавши програму зі штучним інтелектом "роздягали" і шантажували неповнолітніх дівчат

понеділок, 25 вересень 2023, 9:23

У містечку Альмандралехо на півдні Іспанії зловмисники використали штучний інтелект, щоб поширювати фото голих дівчат без їх відома. Фото взяли із соцмереж дівчат. Потім їх обробили програмою, яка генерує уявне зображення людини без одягу. Про це повід...