Спочатку перекинулось: У Баренцевому морі потонуло російське судно

Десять чоловік з числа пасажирів і членів екіпажу судна опинилися у воді.

У Баренцевому морі маломірне судно "Ювілейне" зіткнулося з скелястим ґрунтом берегової лінії, перекинулося й потонуло. Про це у неділю, 18 жовтня 2020 року, повідомило Північно-Західне слідче управління на транспорті Слідчого комітету Росії, передають Патріоти України.

Інцидент стався ввечері 17 жовтня в акваторії Баренцева моря, в районі губи Вайда Печензького району Мурманської області. Причиною події називають порушення з боку людини, яка керувала судном.

Відкрито кримінальну справу за ч. 3 ст. 263 КК РФ (порушення правил безпеки руху та експлуатації залізничного, повітряного, морського та внутрішнього водного транспорту і метрополітену).

"В результаті події десять чоловік з числа пасажирів і членів екіпажу судна опинилися у воді. На даний час семеро людей врятовано. Організовано і проводяться пошукові заходи ще трьох людей", - йдеться у повідомленні.

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...

Бережіться! Інфекціоністка пояснила, чому у людей без патологій COVID-19 може бути важким

четвер, 22 жовтень 2020, 17:58

Пацієнти з коронавірусом з групи ризику навіть без патологій можуть мати тяжкий перебіг хвороби. Іноді навіть міцні та здорові люди при COVID-19 можуть померти. Про це розповіла українська лікарка-інфекціоністка з Чернівецької обласної та міської лікар...