Спочатку підтримала Майдан, а потім... назвала Україну "колонією США": З київського вишу звільнили скандальну професорку

Професора Євгенію Більченко, яка назвала Україну "колонією США", звільнили з Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Звільнення ініціювали студенти. Про це Євгенія повідомила на своїй сторінці в соцмережах, передають Патріоти України.

Судячи з документу, в університеті ліквідували всю кафедру, а самій Євгенії запропонують інше вакантне місце в тому ж навчальному закладі. При цьому до розпорядження про звільнення жінка доклала скріншот свого "наукового рейтингу", який, за її словами, значно вищий, ніж у колег.

Нагадаємо, студенти звинуватили Євгенію в неповазі до країни, в якій вона живе і заявили, що не вчитимуться в університеті, де людина з такими поглядами викладає культурологію.

Одеські байкери в центрі Черкас всім кодлом відходили битами молоду пару і розгромили їх машину: Поліція не втручалась (відео)

субота, 31 липень 2021, 18:25

Посилаючись на постраждалу дівчину, телеграм-канал повідомляє, що причиною конфлікту став обгін колони мотоциклістів на автомобілі. "Їм це не сподобалося, і вони відразу почали зганяти нас, вигукуючи лайку всіляку, харкали на машину, били машину ногами...

Тягали за волосся, розбили ланцюгами авто: У Черкасах байкери жорстоко побили молоду пару, яку вони звинуватили у провокації (відео 16+)

субота, 31 липень 2021, 18:15

За словами потерпілої дівчини, байкерам нібито не сподобалося, як їх автомобіль проїхав перед колоною мотоциклістів. "Ми їхали вулицею Смілянською, там стояла колона байкерів, ми проїхали перед ними, за правилами. Їм це не сподобалося, і вони відразу п...