Спочатку підтримала Майдан, а потім... назвала Україну "колонією США": З київського вишу звільнили скандальну професорку

Професора Євгенію Більченко, яка назвала Україну "колонією США", звільнили з Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова. Звільнення ініціювали студенти. Про це Євгенія повідомила на своїй сторінці в соцмережах, передають Патріоти України.

Судячи з документу, в університеті ліквідували всю кафедру, а самій Євгенії запропонують інше вакантне місце в тому ж навчальному закладі. При цьому до розпорядження про звільнення жінка доклала скріншот свого "наукового рейтингу", який, за її словами, значно вищий, ніж у колег.

Нагадаємо, студенти звинуватили Євгенію в неповазі до країни, в якій вона живе і заявили, що не вчитимуться в університеті, де людина з такими поглядами викладає культурологію.

Тарифи за комуналку в Україні розраховують за новими правилами: Що важливо знати

понеділок, 22 червень 2026, 12:49

Кабінет Міністрів оновив механізм перерахунку вартості житлово-комунальних послуг. До правил додали норми, які враховують ситуації, коли інфраструктура пошкоджена, а тепло, вода чи інші послуги подаються з порушеннями, передають Патріоти України. Йдеть...

Пенсійні надбавки в Україні: Ось кому держава гарантує 647 грн

понеділок, 22 червень 2026, 12:30

Держава надає деяким категоріям громадян спеціальні соціальні гарантії. Йдеться про нарахування щомісячних додаткових виплат до пенсії та право вийти на "заслужений відпочинок" на кілька років раніше від норми для загального пенсійного віку. Про те, хт...