Спочатку починає боліти голова: Нова невідома хвороба вбиває літніх людей

"Пацієнт нуль" був офіційно зафіксований на початку лютого.

У Демократичній республіці Конго від спалаху невстановленої патології померли 15 людей похилого віку, які перебували в місцевій лікарні, повідомляють Патріоти України.

Губернатор провінції Кванг Жан-Марі Петі повідомив, що захворювання починається з головного болю, потім починає боліти все тіло. При цьому, в частині випадків виникають труднощі з диханням, після чого хвороба вбиває пацієнта.
Зазначається, що спалах невідомого захворювання був зафіксований в районі Касонго-Люнда, який знаходиться на кордоні з сусідньою Анголою. Відомо, що "пацієнт нуль" був офіційно зафіксований на початку лютого. Зразки тканин померлого направлено на експертизу.

"Президент має негайно припинити це": У Росії вчителька вийшла на вулицю з плакатом проти війни на Донбасі

понеділок, 12 квітень 2021, 0:32

У місті Пскові в Росії педагог Ірина Мілютіна вийшла на площу в центрі міста з плакатом "Нет войне, Россия и Украина не враги". Про це повідомляє "Север.Реалии", передають Патріоти України. Вона заявила що вийшла на пікет, тому що вважає неприпустимими...

"Коронавірус - лохотрон!": У Миколаєві група людей увірвалася в магазин і стверджувала, що COVID-19 немає (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 0:20

У неділю, 11 квітня, в Миколаєві в магазин в центрі міста увірвалися група людей, які розповідали, що коронавірусу (COVID-19) існує. Відео з подією опублікувало Facebook-співтовариство "Вартові Еспрессо". Люди були без захисних масок на обличчі і не за...