"Спочатку подумали, що це задум режисера": Глядачка розповіла про загибель артиста на сцені Великого театру

Страшна трагедія сталася у Великому театрі в Москві - під час вистави загинув артист Євген Куліш. Глядачам спочатку ніхто нічого не сказав, а просто оголосили антракт. Про це розповіла глядачка опери "Садко" Олена Бистрицька у Facebook, передають Патріоти України.

"Це було жахливо. Ми прийшли у Великий театр, сіли на свої місця... І раптом в першій же сцені, коли опускалися декорації, а всередині було стовпотворіння акторів та робочих сцени за задумом режисера, волхв закричав: "Лікаря! Швидку швидко, людина потрапила під декорацію". Оркестр замовк, завіса впала", - повідомила жінка.

При цьому вона зазначила, що глядачі не відразу зрозуміли, що щось не так. Всі вирішили, що це задум режисера. У театрі оголосили антракт з технічних причин. "Білетери зберігали мовчання, і тільки охоронець при виході повідомив, що людина померла", - пояснила Бистрицька.

У Великому театрі декорація вбила актора: що відомо

9 жовтня в Москві у Великому театрі під час опери "Садко", коли відбувалася зміна декорацій, загинув актор Євген Куліш. Його намагалися реанімувати, однак це не вдалося. Виставу відразу зупинили, глядачів попросили вийти із залу.

Повідомлялося, що під час опери артист відсував розташований на сцені трон, коли повинна була спускатися декорація. Сам артист при цьому повинен був пройти вперед, до глядачів.

​7 років підтримки: як Фокстрот допомагає захисникам України

вівторок, 7 грудень 2021, 11:55

Захист України священна справа кожного громадянина, переконані в компанії. До 30-річчя Збройних Сил України в «ФОКСТРОТ» підбили результати допомоги захисникам України та власного волонтерського руху «Хочу допомогти!». Цей фронт соціальної відповідальн...

Блага звістка для антивакцмнаторів: Американські науковці створили жуйку проти поширення коронавірусу, а також полегшення наслідків у вже заражених

вівторок, 7 грудень 2021, 10:38

У США створили жувальну гумку, яка посприяє зниженню ризику зараження коронавірусом. За розробкою стоять вчені Пенсільванського університету та кількох інших організацій. Один з авторів розробки Генрі Деніелл зазначив, що вірус розмножується в слині. Т...