Спочатку розібрали вібратори: У Польщі після ліквідації сексшопу викинутий на смітник товар розмели зі швидкістю звуку

У Вроцлаві після 16 років роботи закрили магазин для дорослих "Beatе Ushe". Усе, що не продали викинули просто на смітник. Про це повідомляє InPoland, передають Патріоти України.

Учора, 15 жовтня, у Вроцлаві сексшоп, який раніше заявив про своє закриття, викинув залишок асортименту товару у сміттєвий бак. Втім, полежали товари для дорослих недовго.

Хтось повідомив про "полуничний" зміст контейнера у соцмережі. Кликати двічі не довелося, люди набігли і розмели все, що знайшли у сміттєвому баку. Зазначається, що найбільшим попитом користувалися вібратори.

Бізнесмена із Тюмені, який публічно зіграв гімн України на піаніно, визнали винним у "пропаганді нацизму" (відео)

субота, 21 травень 2022, 0:33

Російський підприємець Володимир Фофанов на набережній міста Тюмені зіграв на вуличному фортепіано мелодію українського державного гімну і виклав запис у соцмережі. Через це його звинуватили у “пропаганді нацизму”, інформують Патріоти України. Як повід...

У Києві з’явилася клумба з російським кораблем (фото)

п’ятниця, 20 травень 2022, 23:26

У кожному районі Києва з’явиться квіткова композиція, що символізуватиме незламний дух українського народу під час війни, першою такою композицією стала клумба у вигляді марки з зображенням українського військового на фоні російського корабля. Про це п...