Спочатку скаржилась на біль у руці та лихоманку: Киянка померла від коронавірусу після щеплення першою дозою вакцини

В Києві жінка померла від коронавірусної хвороби після щеплення першою дозою препаратом Moderna, який досі не зареєстрували в Україні. Про це у коментарі повідомив голова Національної медичної палати України Сергій Кравченко, передають Патріоти України.

Зокрема, 50-річна жінка 9-10 серпня перебувала на стаціонарному лікуванні у Київській міській клінічній лікарні №4. До того, як потрапити на стаціонар, вона 1 серпня повернулась з Туреччини.

"Захворіла 6 серпня гостро, на наступний день після першої дози вакцинації Модерною", - розповів Кравченко. За його словами, спочатку у хворої були скарги на біль у руці, незначну лихоманку 37,2°C.

При цьому, 7 серпня її стан дещо погіршився - з'явилось блювання, трималась незначна лихоманка, виражена слабкість, а з 8 серпня у неї спостерігалася млявість.

"9 серпня її стан різко погіршився, почалася задишка. Рідні викликали КШД, хвора була доставлена у відділення у вкрай важкому стані... Одразу була переведена у відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Розпочата інтенсивна терапія", - додав Кравченко.

Він припустив, що жінка могла бути провакцинована в продромальний період - на початковому етапі хвороби. 9 серпня вона здала ПЛР-тест на COVID-19, який виявився позитивним. Раніше ця жінка на коронавірус не хворіла.

Джерело: УНІАН

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...