Спочатку він любив "русский мир": У Криму затримали проукраїнського журналіста (відео)

У лютому 2018 р. Євгена Гайворонського в помсту за проукраїнські погляди побили в центрі Ялти.

Спочатку Євген Гайворонський радів "русскому миру". Фото: соцмережі.

В окупованому Криму затримали ялтинського журналіста Євгена Гайворонського. Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на знайомих журналіста, передають Патріоти України.

За словами знайомої Гайворонського, він зателефонував їй і сказав, що його затримали і закидають наркотики. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає.

Гайворонський — колишній прихильник «русской весны», який у 2014 році радів приходу до Криму Росії. Однак він швидко розчарувався в окупаційної владі і почав публічно відстоювати проукраїнську позицію.

У лютому 2018 р. Гайворонського в помсту за це побили в центрі Ялти. А в березні 2019 після виходу чергових статей з критикою “влади”, у квартирі журналіста російські силовики провели обшуки. У нього були вилучені документи, електронна техніка, телефон та комп’ютер.

Джерело: Крим.Реалії

"В мясорубку идиота": Українців шокувало відео "прогулянки" батька із дитиною

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:27

Найстрашніше те, що малюки, які виросли в оточенні подібних дорослих, мають великі шанси самі перетворитися на вічних жертв або вічних садистів.

Україна виглядатиме посміховиськом з таким "переписом населення", - вчений-демограф

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:17

В експертному середовищі занепокоєні тим, що справжній перепис знову можуть перенести. Нарада була спеціально скликана 23 січня для оприлюднення результатів так званого електронного перепису населення. За словами Дубілета, задля отримання даних були за...