
Під час обміну полоненими, що пройшов 7 березня, додому з російського полону повернувся 20-річний захисник Ігор Душенька із Тернопільщини. Від початку повномасштабного вторгнення хлопець перебував у Маріуполі, був на "Азовсталі". Радісну звістку повідомили у Facebook Підгороднянської об'єднаної територіальної громади, передають Патріоти України.
Там зазначили, що з меткомбінату в окупованому місті боєць вийшов разом з усіма захисниками, потрапивши в полон до окупантів. Зв'язок із Душенькою рідні втратили 18 квітня 2022 року. Вважали безвісти зниклим. Пізніше, як зазначили у громаді, з'ясувалося, що Ігоря тримали в Оленівці, а згодом – на окупованій території Свердловська Луганської області. Наразі захисник іще перебуває в Києві. Земляки побажали йому якнайшвидшого повернення додому та висловили вдячність за мужність і незламність.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...