Спочатку випив пляшку "Бейліза", а потім взявся за горілку: Песик влаштував собі "алкогольну вечірку", а потім опинився у лікаря (відео)

Багато хто зловживає на свята, але один собака з Південного Джерсі, США, зайшов надто далеко. 5-річний Джек шокував свою господарку, коли вона прийшла додому і виявила його з порожньою пляшкою ірландського лікеру в його лапах. Про повідомляє CNN, передають Патріоти України.

Одурманений пес на цьому не зупинився - він також випив майже повну пляшку горілки. "Тут порожньо", - сказала Мері, підносячи пляшку Baileys до камери у відео TikTok, яке вона опублікувала цього тижня.

Потім вона підійшла до пляшки горілки, яка, за її словами, теж була легша, ніж коли вона йшла. Мері покликала собаку: "Джеку, спробуй йти, давай!".

Але п'яний пес ледве міг тримати лапи під собою і хитався. "Це не смішно, але мій собака п'яний, і я не знаю, що з цим робити!" - сказала Мері між сміхом.

Користувачі TikTok пожартували з нещасного собаки: один із коментаторів сказав: "Ваш собака щойно провалив польовий тест на тверезість".

Мері зателефонувала до токсикологічного відділу, перш ніж відвезти Джека до ветеринара. Лікар залишив його на ніч і ввів внутрішньовенно рідини, щоб він міг регідратуватися. Вранці пес був як новенький, а ветеринар сказав його стурбованій господарці: "Він скаче, ніби навіть не має похмілля".

Компенсації за втрачене житло по програмі єВідновлення: Ось чому мешканці постраждалих регіонів залишаються без допомоги

понеділок, 27 травень 2024, 18:30

Люди з Херсонської, Донецької, Харківської та Запорізької областей не можуть отримати компенсації за втрачене житло через труднощі з фіксацією руйнувань у небезпечних зонах, де члени комісій ризикують життям. Незважаючи на успіх програми єВідновлення в...

В уряді дописали додаткову умову для відстрочки від мобілізації: Що варто знати

понеділок, 27 травень 2024, 18:24

Кабмін додав до переліку документів для відстрочки висновок ЛКК щодо потреби в постійному догляді, якого немає в законі. Зокрема, у переліку необхідних документів з'явився "висновок лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров'я про потребу...