Спочатку зачепило авто: Під Києвом косуля за день тричі ледь не загинула (фото)

У косулі є рани від ДТП, кровотеча від укусів собаки і компресійна травма від здавлення.

Недалеко від селища міського типу Димер Київської області косулю зачепила машина, проте на цьому нещастя тварини не закінчилися. Про це повідомила спільнота в Facebook “Команда порятунку тварин у Києві”, передають Патріоти України.

“Біля Димера по дорозі пробігала дуже невдачлива косуля”, – йдеться в повідомленні.

Після того, як косулю на дорозі зачепив автомобіль, вона прибігла на місцеве кладовище, де її покусав собака. Чоловік, який був у той час на кладовищі, прогнав собаку і косуля побігла далі.

Нещасна тварина застрягла у металевій огорожі однієї з могил і чоловік, який врятував косулю від собаки, звернувся до Команди порятунку тварин.

Рятувальники за допомогою гідравлічного інструменту змогли звільнити косулю і госпіталізували її. Зараз тварина перебуває у вкрай важкому стані. У косулі є рани від ДТП, кровотеча від укусів собаки і компресійна травма від здавлення. Надалі за твариною будуть доглядати фахівці з притулку для диких тварин.

З архіву ПУ. Різдво Пресвятої Богородиці: Історія свята, традиції і заборони 21 вересня, які треба знати

вівторок, 21 вересень 2021, 0:35

У 2020 році Різдво Пресвятої Богородиці святкують у понеділок, 21 вересня. На відміну від багатьох православних свят, ця дата є незмінною, передають Патріоти України. . У цей день народилася Діва Марія в сім'ї праведних Іоакима і Анни. Ця подія не було...

Щоб не дзюрили де завгодно: В Києві незвичайним чином вирішили злякати "безсоромних" чоловіків (фотофакти)

вівторок, 21 вересень 2021, 0:30

У Києві виявили креативність в боротьбі з невихованими чоловіками, які дозволяють собі мочитися на вулиці. Фото незвичайного знака опублікував Telegram-канал "Київ зараз", зазначають Патріоти України. Табличка, яка з часткою іронії попереджає про наслі...