
Дворазовий володар Кубка Стенлі з Чехії Домінік Гашек розкритикував НХЛ, яка хоче провести «Вечір російської спадщини». Гашек заявив, що НХЛ закриває очі на російські злочини в Україні, передають Патріоти України.
«НХЛ точно божеволіє. На додаток до своєї багаторічної підтримки російської війни і російських злочинів в Україні вона придумала новий російський проєкт. Я сподіваюся, що під час цієї грудневої гри на стадіоні і по телебаченню покажуть:
1) мільйони загиблих українців у 1930-х роках через Голодомор, свідомо підтриманий Кремлем.
2) початок Росією Другої світової війни, коли у вересні 1939 року вона разом із Німеччиною вторглася в Польщу і згодом убила там близько 40 тисяч поляків (це зробили росіяни).
Довготривалі вбивства і гноблення в країнах Східної Європи в 1945−89 роках, сотні тисяч вбитих і покалічених українців у російській імперіалістичній війні з лютого 2022 року до сьогодні.
Це лише короткий огляд дій Росії, які НХЛ може використати в грі Коламбус — Вашингтон для кращого ознайомлення вболівальників із російською культурою".
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...