"Сподіваюся, Україна переможе Росію": 12-річний британець написав Зеленському і отримав відповідь

12-річний британський школяр Томас Кімберлі написав президенту Володимиру Зеленському листа зі словами підтримки. Згодом хлопчик несподівано отримав відповідь від українського лідера. Томас поклав лист Зеленському в гуманітарну допомогу, яку збирали в школі юного британця, йдеться у Twitter відділу освіти в Англії, передають Патріоти України.

Звертаючись до "кращого президента", Томас сказав, що " щасливий, що допомагає" Україні. Хлопчик також додав, що сподівається на те, що Україна "переможе Росію" і що "Путін занадто боїться говорити правду про війну".

Томас не сподівався отримати відповідь, але все ж таки лист з України прийшов. Зеленський написав, що лист Томаса "викликає посмішку на обличчі".Відповідь надрукована англійською мовою, датована суботою, 23 квітня, і підписана Володимиром Зеленським.

"Дякую за лист підтримки. Я в порядку і дякую за допомогу. Ми сподіваємося принести мир в Україну та їжу для громадян всієї країни і відбудувати міста. Те, що ви говорите в листі, і те, що Велика Британія робить для підтримки, викликає посмішку на моєму обличчі та багатьох інших", – відповів президент України.

Томас навчається в школі графства Дарем. Його лист Зеленському був серед 270 посилок з медикаментами, одягом, їжею, чотирма інвалідними колясками, подарованими учнями школи українцям, які рятуються від війни. Допомогу організували учні школи, вчителі та батьки.

Вчитель закладу Робін Хедден сказав: "Ми не могли в це повірити, коли прийшов лист. Наші співробітники офісу відкрили його, адресований "Томасу в Трініті-школі", і розпитували класи, оскільки ми нічого не чекали назад".

Мати Томаса Кімберлі розповіла, що її син був схвильований, повернувшись додому після школи в п'ятницю. "Томас повернувся зі школи з листом в руці. Я не знаю, чи зможемо ми забрати це з його рук, але ми збираємося поставити його в рамку і виділити почесне місце в нашому домі", - зазначила жінка.

Уколи краси можуть бути смертельними! Вчені виявили проникнення ботоксу в мозок

неділя, 4 червень 2023, 9:43

Ботокс, який використовується для так званих уколів краси або ж уколів молодості, може бути надзвичайно небезпечним, оскільки здатен потрапити у мозок, порушивши зв'язок між нейронами. У результаті таке отруєння може призвести до паралічу. Про це йдет...

Згорів живцем, залишився лише скелет: З’явились подробиці ліквідації у Михайлівці колаборанта Дідоводюка

неділя, 4 червень 2023, 9:30

Колаборант Сергій Дідоводюк, ліквідований у Михайлівці на Запоріжжі, був на особливому рахунку в окупаційної влади. Зрадник годував і напував російських офіцерів, а також організовував застілля для VIP-колаборантів у своєму "генделику" під назвою "Геть...