Сподівались, хоч ці не "Квартал": "Дизель" пожинає гнів мережі за розрекламований "російський слід"

В Україні набирає новий скандал, пов'язаний проектом «Дизель шоу». після звинувачень новорічного випуску в плагіаті з скетчів російських гравців КВН. Як писали Патріоти України, «Дизель шоу» анонсували появу 8 лютого на російському телеканалі «Че!». Там вже показують анонси, а Insider.ua наводить фрагмент відповідного рекламного ролика.


На Росії навіть не згадують, що «Дизель шоу» має відношення до України. Проект заявлений як «міжнародний комедійний хіт».
Ні керівництво проекту, ні актори «Дизель шоу» свою появу на російському телебаченні наразі не коментували. У соцмережах рішенням артистів засмучені, але припускають, що напевно, йшлося про великі гроші.

Власником телеканалу «Че!» є російська СТС Медіа. Нещодавно ця компанія оголосила про запуск нового комедійного шоу «Ліга Сміху». Припускають, що росіяни купили права на однойменний проект, створений в 2015 році студією «Квартал 95». «кварталівці" не прояснили, чи дійсно відбулася передача прав росіянам на відоме шоу Володимира Зеленського.


Померла, не приходячи до тями: На Дніпропетровщині жорстоко розправилися з відомою волонтеркою (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 22:14

У понеділок, 12 квітня, в Нікополі відбувся жорстокий напад на жінку-адміністратора підпільного грального клубу. Від отриманих численних травм потерпіла померла у лікарні, не приходячи до тями. Про це повідомляє «Нікопольська правда», передають Патріот...

Мав безліч ворогів та пережив не один замах: У московському фітнес-клубі застрелили відомого кримінального авторитета (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 21:42

У московському фітнес-клубі «Червоні вітрила» застрелили «злодія в законі» Алі Гейдарова, відомого як Алік Рудий або Альберт Пітерський. Про це повідомляє Telegram-канал Вaza, передають Патріоти України. При собі у жертви знайшли документи на ім'я Генн...