Спонсором буде Китай: У Росії хочуть побудувати гігантський православний суперсобор

Планується, що собор Софії Премудрості Божої буде 77 метрів у висоту.

Під Єкатеринбургом може з'явитися найбільший в світі православний собор місткістю 37 тисяч осіб, передають Патріоти України.

Проект пов'язують з отцем Сергієм, одним із засновників руху царебожників, «духівником Наталії Поклонської». А в якості інвестора може виступити Китай.

Перші ескізи і відео проекту 20 січня опублікував Znak.com. Планується, що собор Софії Премудрості Божої буде 77 метрів у висоту. Висота центрального купола складе 22 метри при діаметрі в 33 метра. Будівництво повинне початися в 2020 році. Тільки фундамент буде 100 на 100 метрів.
Зараз самим містким православним храмом в світі вважається кафедральний собор Грузинської православної церкви Собор Святої Трійці, в який одночасно можуть увійти 15 тисяч чоловік. В Ісаакіївський собор - близько 12 тисяч.
За даними видання, проект схвалив схіархимандрит Ілій (Олексій Ноздрин), який вважається духовним наставником патріарха Московського і всієї Русі Кирила. А серед прихожан храму може бути чимало китайців. Вони ж виступлять спонсорами.
«Проговорюється, що обряд хрещення там будуть мало не щодня проходити до тисячі громадян КНР. Я сприймаю все, що відбувається як елемент їхньої експансії, подібний до того, як це відбувається на Далекому Сході і в Казахстані», - заявив свердловський підприємець, знайомий з проектом.

Україна абсолютно не готова до можливої епідемії коронавірусу: Лікарі заявили про загрозу

понеділок, 17 лютий 2020, 17:29

На сьогоднішній день Україна абсолютно не готова протистояти можливій епідемії коронавірусу. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України. Цивільним захистом населення в Україні займається Державна служба з надзвичайних ситуацій, однак у відомств...

Зголені брови: У світі набирає популярності дивний тренд (фото)

понеділок, 17 лютий 2020, 17:17

У соцмережі TikTok набирає популярність новий тренд - The Fox Eye Challenge (лисячі очі челлендж). Так, дівчата, які хочуть бути схожими на модель Кендалл Дженнер, збривають брови на камеру, передають Патріоти України. Відповідні відео опубліковані на...