Спонсором буде Китай: У Росії хочуть побудувати гігантський православний суперсобор

Планується, що собор Софії Премудрості Божої буде 77 метрів у висоту.

Під Єкатеринбургом може з'явитися найбільший в світі православний собор місткістю 37 тисяч осіб, передають Патріоти України.

Проект пов'язують з отцем Сергієм, одним із засновників руху царебожників, «духівником Наталії Поклонської». А в якості інвестора може виступити Китай.

Перші ескізи і відео проекту 20 січня опублікував Znak.com. Планується, що собор Софії Премудрості Божої буде 77 метрів у висоту. Висота центрального купола складе 22 метри при діаметрі в 33 метра. Будівництво повинне початися в 2020 році. Тільки фундамент буде 100 на 100 метрів.
Зараз самим містким православним храмом в світі вважається кафедральний собор Грузинської православної церкви Собор Святої Трійці, в який одночасно можуть увійти 15 тисяч чоловік. В Ісаакіївський собор - близько 12 тисяч.
За даними видання, проект схвалив схіархимандрит Ілій (Олексій Ноздрин), який вважається духовним наставником патріарха Московського і всієї Русі Кирила. А серед прихожан храму може бути чимало китайців. Вони ж виступлять спонсорами.
«Проговорюється, що обряд хрещення там будуть мало не щодня проходити до тисячі громадян КНР. Я сприймаю все, що відбувається як елемент їхньої експансії, подібний до того, як це відбувається на Далекому Сході і в Казахстані», - заявив свердловський підприємець, знайомий з проектом.

"И в борьбе с зеленым змеем, побеждает змей": Чому СРСР не зміг спортом перемогти пияцтво росіян

вівторок, 7 квітень 2020, 0:30

Громадяни полюбили ранкову гімнастику та спортивні ігри, але не розлюбили пиво та горілку. Пропаганді здорового тіла в СРСР приділяли дуже велику увагу. Але як же так сталося, що звичайний роботяга два тижні гартувався і займався спортом, а два тижні б...

Від 17 000 до 34 000 грн з особи: У Авакова почали масово карати українців без масок на вилиці

вівторок, 7 квітень 2020, 0:13

Вже складено перші адмінпротоколи за появу у громадських місцях без захисних масок на обличчі, повідомляють Патріоти України з посиланням на на сайті Нацполіції. За даними правоохоронців, після посилення карантинних заходів 6 квітня поліція усього скла...