Спонсором буде Китай: У Росії хочуть побудувати гігантський православний суперсобор

Планується, що собор Софії Премудрості Божої буде 77 метрів у висоту.

Під Єкатеринбургом може з'явитися найбільший в світі православний собор місткістю 37 тисяч осіб, передають Патріоти України.

Проект пов'язують з отцем Сергієм, одним із засновників руху царебожників, «духівником Наталії Поклонської». А в якості інвестора може виступити Китай.

Перші ескізи і відео проекту 20 січня опублікував Znak.com. Планується, що собор Софії Премудрості Божої буде 77 метрів у висоту. Висота центрального купола складе 22 метри при діаметрі в 33 метра. Будівництво повинне початися в 2020 році. Тільки фундамент буде 100 на 100 метрів.
Зараз самим містким православним храмом в світі вважається кафедральний собор Грузинської православної церкви Собор Святої Трійці, в який одночасно можуть увійти 15 тисяч чоловік. В Ісаакіївський собор - близько 12 тисяч.
За даними видання, проект схвалив схіархимандрит Ілій (Олексій Ноздрин), який вважається духовним наставником патріарха Московського і всієї Русі Кирила. А серед прихожан храму може бути чимало китайців. Вони ж виступлять спонсорами.
«Проговорюється, що обряд хрещення там будуть мало не щодня проходити до тисячі громадян КНР. Я сприймаю все, що відбувається як елемент їхньої експансії, подібний до того, як це відбувається на Далекому Сході і в Казахстані», - заявив свердловський підприємець, знайомий з проектом.

"Хочу вибачитися перед усіма": Колишній нападник збірної України зробив зізнання про переїзд до Росії

понеділок, 5 червень 2023, 22:52

Колишній нападник збірної України Євген Селезньов назвав помилкою свій перехід до російської "Кубані" взимку 2016 року. Фіналіст Ліги Європи-2015 та учасник Євро-2016, який провів у країні-агресорці лише кілька місяців, додав, що не мав права пояснюват...

Охоронцю київської поліклініки, який не відчинив укриття, готують підозру за ще один злочин

понеділок, 5 червень 2023, 22:28

Охоронцю, який перебуває під вартою через справу про закрите укриття у Києві, прокуратора висунула підозру у виготовленні та поширенні комуністичної символіки. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомила речниця Київської міської прокуратури ...