"Спорт - це життя. Правда, бувають нюанси": Віталій Кім серйозно травмував ногу (фото)

Очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім серйозно травмував ногу, інформують Патріоти України.

Як зізнався політик, це сталося під час занять спортом. Після огляду у лікарні Кім розповів, що в нього надрив м'язів. Хоч політик відмовився, аби йому накладали гіпс, утім лікарі суворо заборонили навантажувати ногу та ходити.

"Спорт - це життя. Правда, бувають нюанси. Травмував ногу (надрив м'язу). Відбрехався від гіпсу, але ходити забороняють", - розповів політик.

Віталій Кім додав, що на роботу, попри травму, ходитиме. Утім, на декілька тижнів доведеться відкласти планові поїзди та заходи. "На роботу все одно піду, але доведеться скасувати поїздки по області та купу заходів на найближчі 2-3 тижні", - додав Кім.

Мобілізація в Україні: Хто із призовників може отримати штраф від 5100 до 8500 гривен і за що будуть карати

середа, 7 червень 2023, 17:56

Мобілізація в Україні триває до 18 серпня. Військовозобов'язані чоловіки можуть отримати повістку в будь-якому громадському місці, а військовий квиток їх просять пред'явити навіть при прийомі на роботу. Якщо не стати на військовий облік, то можна отрим...

Прозріла? У Росії чиновниця закидала військкомат "коктейлями Молотова"

середа, 7 червень 2023, 17:30

У російському місті Владимир 55-річна місцева чиновниця кинула три "коктейлі Молотова" у будівлю військкомату. Про це повідомляє Telegram-канал Baza. . Жанна Романовська у камуфляжному костюмі під'їхала до будівлі на машині і кинула в неї три пляшки з...