Головний тренер київського "Динамо" Олександр Шовковський підпав під критику з боку коментатора матчу команди з "Оболонню" у 25-му турі Прем'єр-ліги України. Наставнику "біло-синіх" дісталося за використання російської мови під час зустрічі, коли він робив підказки підопічним, зазначають Патріоти України.
Відповідний момент потрапив до трансляції поєдинку. На відео чітко чутно, як Шовковський каже комусь із футболістів "Давай-давай, играй". Коментатор УПЛ ТБ Роман Бебех звернув увагу на цей епізод, зазначивши, що гравці та тренери як публічні особи повинні стежити за собою.
Він закликав організаторів чемпіонату штрафувати його учасників за користування мовою окупантів. Бебех висловив розуміння емоціями Шовковського, проте закликав усіх не спілкуватися російською у публічних місцях. "Ну і знову – російська від наших тренерів. Я розумію, що з пилу, з жару, але це ж публічні місця, а не десь на кухні. Я думаю, що треба всім нам звернути на це увагу. Не лише коментаторам. Якщо штрафуватимуть за російську мову тренерів, то вони замисляться, що вони роблять. Якщо ми говоримо, що спорт – це пропаганда правильних цінностей, то російська мова на змаганнях – це пропаганда ла*на", – сказав Бебех.
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...