
У четвер, 29 липня, в Одесі трапився вибух у поштоматі "Нової пошти". Надзвичайна подія сталася на Миколаївській дорозі, 170 а в відділенні "Нової пошти", яке примикає до супермаркету "АТБ". Про це повідомляє пресслужба ГУ НПУ в Одеській області, передають Патріоти України.
Було встановлено, що вибух відбувся через спрацювання саморобного пристрою. Він був створений із електротаймера, акумуляторної батареї, петарди, паперу і поліетилену. Залишки пристрою вивчать на експертизі.
Правоохоронці зазначили, що в результаті події ніхто не постраждав. Поліцейські мають намір визначити обставини події та осіб, які можуть бути причетні до вибуху.



У пресслужбі поліції Києва додали, що попередньо, в одній з комірок почтомата здетонував саморобний пристрій на основі піротехнічних виробів. Було розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає тюремний строк від трьох до десяти років.


На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...