Спрацював рідкісний побічний ефект: Перша смерть, пов’язана з вакциною Pfizer, зареєстрована у Новій Зеландії

У Новій Зеландії зареєстрували першу смерть, пов'язану з вакциною проти COVID-19 від компанії Pfizer, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Незалежна група з моніторингу безпеки вакцин пов'язує смерть з міокардитом — рідкісним побічним ефектом вакцини Pfizer. Міокардит — це запалення серцевого м’яза, яке може обмежувати здатність органу перекачувати кров і може спричинити зміну ритмів серцебиття.

Водночас Міністерство охорони здоров'я Нової Зеландії заявило, що до такого побічного ефекту могли призвести й інші медичні проблеми. Однак користь вакцини значно перевищує ризики побічних ефектів, наголошують у міністерстві.

"Переваги вакцинації вакциною Pfizer COVID-19 продовжують значно перевищувати ризик зараження COVID-19 та побічних ефектів вакцини, включаючи міокардит", — наголосили у відомстві.

У відповідь Pfizer визнали, що після вакцинації вже були повідомлення про міокардит, але такі побічні ефекти були "надзвичайно рідкісними". "Pfizer дуже серйозно стежить за всіма наслідками вакцинації та збирає відповідну інформацію для контролюючих органів у всьому світі", — сказали в компанії.

Масова автотроща на трасі Одеса-Київ: Багато загиблих і постраждалих (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 0:23

"Зіткнення сталося на трасі Одеса-Київ. Травмованим надається допомога", - зазначається у повідомленні. . Місцеві ЗМІ повідомили про 19 травмованих. Згодом поліція уточнила: до лікарні доставили вісім постраждалих. . "Серед яких п'ять неповнолітніх в...