Спрацював рідкісний побічний ефект: Перша смерть, пов’язана з вакциною Pfizer, зареєстрована у Новій Зеландії

У Новій Зеландії зареєстрували першу смерть, пов'язану з вакциною проти COVID-19 від компанії Pfizer, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

Незалежна група з моніторингу безпеки вакцин пов'язує смерть з міокардитом — рідкісним побічним ефектом вакцини Pfizer. Міокардит — це запалення серцевого м’яза, яке може обмежувати здатність органу перекачувати кров і може спричинити зміну ритмів серцебиття.

Водночас Міністерство охорони здоров'я Нової Зеландії заявило, що до такого побічного ефекту могли призвести й інші медичні проблеми. Однак користь вакцини значно перевищує ризики побічних ефектів, наголошують у міністерстві.

"Переваги вакцинації вакциною Pfizer COVID-19 продовжують значно перевищувати ризик зараження COVID-19 та побічних ефектів вакцини, включаючи міокардит", — наголосили у відомстві.

У відповідь Pfizer визнали, що після вакцинації вже були повідомлення про міокардит, але такі побічні ефекти були "надзвичайно рідкісними". "Pfizer дуже серйозно стежить за всіма наслідками вакцинації та збирає відповідну інформацію для контролюючих органів у всьому світі", — сказали в компанії.

"Я - людина аполітична": Легендарний чеський спортсмен відмовився повертати Путіну його подарунок

вівторок, 9 серпень 2022, 23:14

Колишній форвард збірної Чехословаччини та словацький тренер Йозеф Голонка зізнався, що подарунок, який отримав від президента Росії Володимира Путіна, має досі вдома. 2020 року Голонці посол Росії у Словаччині урочисто подарував светр "Нічної хокейної...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі.

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...