В Одесі через вибух у відомій торговельній мережі поранено двох людей, інформують Патріоти України.
Як повідомили в регіональному главку Національної поліції, подія сталася в офісі однієї з торговельних мереж. Попередньо встановлено, що вибухнув використаний боєприпас, який в якості сувеніра приніс до офісу один зі співробітників. "Двох працівників, які перебували під час вибуху у приміщенні, з вибуховими та рваними ранами кінцівок госпіталізовано", - розповіли у поліції.
На місці події працюють слідчо-оперативна група, вибухотехніки та криміналісти. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу ("незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами тощо"). Встановлюються повні обставини події та походження вибухового предмета. Триває слідство.
Поліція звертається до громадян з проханням бути дуже уважними та обережними, не наражати себе та оточуючих на небезпеку. "Ні в якому разі не наближайтесь та не торкайтесь підозрілих предметів та тих, що зовнішньо схожі на бойові припаси, снаряди, міни тощо. На даний час, коли в нашій країні тривають бойові дії, це питання дуже актуально. У разі, якщо ви виявили такі предмети, невідкладно повідомте про це до найближчого підрозділу поліції, або зателефонуйте на спецлінію "102", - наголошують у главку.
У соціальних мережах очевидці повідомляють, що вибух стався в офісі мережі "Копійка" на Київському шосе. Нібито, постраждалі - співробітник мережі та виконавчий директор - вирішили розібрати "сувенір з фронту".
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...