"Справа честі" Авакова сипеться: Адвокати заявили, що мають документи для виправдання Антоненка

Підозрюваний у справі Павла Шеремета Андрій Антоненко не міг кульгати в день скоєння злочину, оскільки після хірургічного втручання у лютому 2016 року, за пів року до вбивства, функція його ходи не була порушеною. Про це свідчить виписка лікаря-науковця Владислава Горбовця з медичної карти підозрюваного, яка опинилась у розпорядженні "24 каналу", передають Патріоти України.

"Згідно з висновком медиків, у Антоненка функція ходи не порушена. Ця виписка – частина дослідження, проведеного лікарем-науковцем з метою захисту його наукової роботи. 80 осіб залучили до дослідження, яке опублікували за місяць до вчинення злочину, інкримінованого моєму підзахисному. Цей документ підтверджує, що Антоненко не кульгав ні під час виписки з лікарні, ні в день вбивства Шеремета", – пояснює адвокат Станіслав Кулик.

Цей документ Апеляційний суд міста Києва долучив до матеріалів справи 10 січня при розгляді апеляційної скарги на запобіжний захід. Проте лікаря-науковця, який знаходився в залі і був готовий свідчити про відсутність порушень ходи у Антоненка, не заслухали.

Натомість прокурори наполягають, що справжній вбивця Шеремета кульгав. І посилаються на відеодоказ, який, нібито, свідчить: підозрюваний Антоненко також кульгав у день скоєння злочину. Тільки не демонструють фрагмент відео ні в суді, ні адвокатам.

"Нам не відповіли всупереч закону на низку адвокатських запитів щодо отримання відповіді, на які саме документи і фрагмент відео посилається прокуратура при здійснення заяв про накульгування", – повідомив адвокат Антоненка Віталій Галенченко. Адвокатам досі не надали можливості ознайомитись з матеріалами справи у приміщенні слідчого органу.

Хіти тижня. "Це низько й підло": У Кернеса розповіли про причини зараження коронавірусом

середа, 23 вересень 2020, 2:00

У мережі поширили фейк про причини зараження мера Харкова. У Харківській міській раді спростували фейк про причини зараження коронавірусом мера Геннадія Кернеса, поширений в мережі, повідомляють Патріоти України. Безліч харківських пабліків заявили про...

Попросила Шмигаля: Генпрокурор Венедіктова переїхала з родиною в резиденцію президента в Пуща-Водицю - ЗМІ

середа, 23 вересень 2020, 0:32

Кабінет міністрів випустив постанову про можливості проживання у державній резиденції в Пуща-Водиці не тільки трьом першим особам держави. Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова ще в червні 2020 роки переїхала з сім'єю жити в резиденцію презид...