"Справам Майдану - Труба?": Родичі Героїв Небесної сотні вийшли на мітинг біля офісу Зеленського (фото)

Десять днів тому адвокати і правозахисники направили спільне звернення до всіх органів влади з чітким планом, як не допустити розвал справ Майдану.

8 листопада родичі загиблих Героїв Небесної Сотні, учасники Революції Гідності, їхні адвокати і правозахисники прийшли до Офісу президента на Банковій у зв'язку з загрозою "злити" справи Майдану. Патріоти України публікують яскраві фотографії мітингу.

Причиною їхнього невдоволення став той факт, що через реформи генпрокуратури справи Майдану мали перейти в Державне бюро розслідувань. Люди впевнені, що в даному відомстві для їх розслідування немає ні кадрів, ні досвіду ведення даних справ. Десять днів тому адвокати і правозахисники направили спільне звернення до всіх органів влади з чітким планом, як не допустити розвал справ Майдану.

Джерело: Апостроф

Хіти тижня. Все трапилося дуже швидко: Софія Ротару готується до весілля (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:35

Племінниця відомої співачки збирається заміж. Племінниця Софії Ротару, співачка й дизайнерка Софія Хлябич, більш відома під псевдонімом Соня Кей (Sonya Kay), зібралася заміж. Так, про свої заручини зірка розповіла на особистій сторінці в Instagram і по...

Таємниця перевала Дятлова: Туристи могли загинути від страшної інфекційної хвороби

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:08

Після того, як загиблих поховали, на кладовищі були проведені якісь секретні заходи. З'ясувалася ще одна таємниця перевалу Дятлова. Як виявилося, туристів перед тим як ховати, покрили спеціальним захистом. Їх вириті могили мабуть обробили спеціальним з...