
Російські окупанти зайняли третину із понад 600 баз відпочинку курортного українського селища Кирилівка Запорізької області. У частині розселили військовослужбовців ЗС РФ, частину просто пограбували, а на деяких ділянках загарбникам вистачає нахабства вести власний туристичний бізнес. Про це 19 травня на своєму Telegram-каналі повідомив Іван Федоров, мелітопольський міський голова, передають Патріоти України.
Він зазначив, що у такий спосіб загарбники хочуть заробити на "курортному сезоні". Поки що на тимчасово окупованій території поширюються оголошення про пошук персоналу: починаючи від прибиральників до директорів. "Ніхто не хоче працювати на окупантів", – написав чиновник.
У багатьох готелях росіяни залишили по собі розруху, бруд і голі стіни. "Про злочини не можна мовчати. Власникам необхідно якнайшвидше повідомити про захоплення майна правоохоронним органам України", – закликав Федоров. Він зазначив, що світові потрібно показати справжнє обличчя злодіїв-окупантів, "щоб у майбутньому відшкодувати збитки, відновити території та разом перетворити наше узбережжя на курорт європейського рівня".
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...