
Російські окупанти зайняли третину із понад 600 баз відпочинку курортного українського селища Кирилівка Запорізької області. У частині розселили військовослужбовців ЗС РФ, частину просто пограбували, а на деяких ділянках загарбникам вистачає нахабства вести власний туристичний бізнес. Про це 19 травня на своєму Telegram-каналі повідомив Іван Федоров, мелітопольський міський голова, передають Патріоти України.
Він зазначив, що у такий спосіб загарбники хочуть заробити на "курортному сезоні". Поки що на тимчасово окупованій території поширюються оголошення про пошук персоналу: починаючи від прибиральників до директорів. "Ніхто не хоче працювати на окупантів", – написав чиновник.
У багатьох готелях росіяни залишили по собі розруху, бруд і голі стіни. "Про злочини не можна мовчати. Власникам необхідно якнайшвидше повідомити про захоплення майна правоохоронним органам України", – закликав Федоров. Він зазначив, що світові потрібно показати справжнє обличчя злодіїв-окупантів, "щоб у майбутньому відшкодувати збитки, відновити території та разом перетворити наше узбережжя на курорт європейського рівня".
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...