
У селі Сокіл (Рожищенська громада, Волинська область) представники УПЦ МП покинули будинок, який належить місцевій парафії Православної церкви України, залишивши у ньому "голі стіни". Про це пише місцеве видання "Район Рожище", передають Патріоти України.
За словами селян, з будинку демонтували усю сантехніку, навіть ванну та унітаз. Меблі сантехніку та інші речі вивозили протягом тижня.
На опублікованому відео видно, він зовсім пустий. Щоправда, предстаники МП все ж залишили батареї на стінах.
Зазначимо, що за цей будинок сперечалися представники ПЦУ і УПЦ МП. Після переходу громади до Православної церкви України, нечисленні прихильники Московського патріархату відмовилися звільняти будинок, що належав церковній громаді.
Схожий інцидент трапився у травні 2022 року в Дрогобичі Львівської області. Там священник УПЦ МП після того, як дізнався про рішення парафіян перейти до ПЦУ, вивіз з храму весь церковний інвентар, ікони та дзвони, які були куплені за кошти громади. Він залишив після себе "голі" стіни.
Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...
У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...