Справді "високодуховні": На Волині представники УПЦ МП, виселяючись з парафіяльного будинку, прихопили... унітаз

У селі Сокіл (Рожищенська громада, Волинська область) представники УПЦ МП покинули будинок, який належить місцевій парафії Православної церкви України, залишивши у ньому "голі стіни". Про це пише місцеве видання "Район Рожище", передають Патріоти України.

За словами селян, з будинку демонтували усю сантехніку, навіть ванну та унітаз. Меблі сантехніку та інші речі вивозили протягом тижня.

На опублікованому відео видно, він зовсім пустий. Щоправда, предстаники МП все ж залишили батареї на стінах.

Зазначимо, що за цей будинок сперечалися представники ПЦУ і УПЦ МП. Після переходу громади до Православної церкви України, нечисленні прихильники Московського патріархату відмовилися звільняти будинок, що належав церковній громаді.

Схожий інцидент трапився у травні 2022 року в Дрогобичі Львівської області. Там священник УПЦ МП після того, як дізнався про рішення парафіян перейти до ПЦУ, вивіз з храму весь церковний інвентар, ікони та дзвони, які були куплені за кошти громади. Він залишив після себе "голі" стіни.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...