Українець, який опинився на борту заблокованого в Японії круїзного лайнера Diamond Princess, де виявили 61 випадок зараження коронавірусом, розповів про те, що відбувається. За словами чоловіка, з яким вдалося зв'язатися ТСН, ніхто з 25 українських громадян не захворів, передають Патріоти України.
Член екіпажу розповів, що на кораблі ввели карантин, закриті всі пасажирські зони, пересуватися можна лише за командою в масках і рукавичках. Незважаючи на це, паніки, за його словами, немає.
Поспілкувалося з іншим членом екіпажу, також громадянином України, і видання "Комсомольская правда в Україні". "На борту ходять чутки, що вже є одна смерть. Кажуть, загинула літня жінка, громадянка Канади. В цілому справи кепські. Перебувати тут страшно. Нам заборонили спілкування з пасажирами. Відпочивальники закриті в каютах. І найближчим часом нас звідси не випустять", – поділився зовсім протилежними даними він.
За словами співрозмовника, ситуація з кожним днем погіршується. Закінчуються ліки. Інсуліну на борту немає зовсім. Але найбільше люди бояться, що відключать вай-фай.
"Нам нічого не кажуть. Ми все самі дізнаємося з новин. Всіх лише заспокоюють – кажуть, все добре, ситуація під контролем. Деякі росіяни бунтують, вимагають алкоголь, а його безкоштовно не дають. За 30 доларів за 50 мл Jack Daniels. Дуже дорого . Зате годують всіх тут безкоштовно. Сьогодні на сніданок був сендвіч із джемом і пляшка води. Економія. Але японська влада пообіцяла привезти ще їжі", – додав чоловік.
Розповів він і про тих, хто захворів. "Ви просто не бачили хворих цим вірусом. Їх постійно смикає, як при хворобі Паркінсона. А ще тут кожен другий кашляє. Найбільше бентежить відсутність будь-яких засобів індивідуального захисту. Всім видали по кілька звичайних масок, ми їх обробили йодом і ходимо, сподіваємося, що допоможе", – розповів українець.
Як компенсацію за пережитий карантин на борту інфікованого судна членам команди пообіцяли оплату робочого дня за потрійною ставкою.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...