Справив нужду: Неадекват осквернив місце загибелі героїв Небесної Сотні в Києві (відео)

Чоловік з видимими ознаками алкогольного сп'яніння спаплюжив місце, де загинули учасники Революції Гідності.

У Києві очевидці помітили чоловіка, який справив свою потребу прямо на пам'ятник героям Небесної сотні. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний" в Facebook, передають Патріоти України.

Чоловік з видимими ознаками алкогольного сп'яніння спаплюжив місце, де загинули учасники Революції Гідності. У мережі опублікували відео цього моменту. Також там попросили допомогти впізнати і знайти неадеквата, щоб він поніс покарання за свої дії.

Користувачі мережі також висловили свою думку про інцидент.

"Их нравы": Російська блогерка влаштувала зйомки у білизні на тлі мечеті (відео)

четвер, 20 січень 2022, 13:30

У Москві розгорівся скандал через блогерку, яка вирішила влаштувати напівголу фотосесію на тлі соборної мечеті. Відео з місця подій опублікував Telegram-канал Shot, передають Патріоти України. На кадрах видно, як дівчина позує для фотографій навпроти м...

З архіву ПУ. "Воевать за Украину на Донбассе - грех. «ДНРовцы» – люди православные. Хорошо знаю, они приходили. Они борятся за свое дело, им бог помагает": Представник Почаївської Лаври вразив українофобством (відео)

четвер, 20 січень 2022, 13:00

На питання, кому належить Крим, чернець обережно відповів, що "усім православним". Українською вести богослужіння не можна. От такого з дитинства україномовного послушника навчають батюшки-наставники у Почаївській Лаврі на Тернопільщині. 27 липня під ч...