Справжні скарби: Знайдено потоплений корабель, на якому перевозили золото Гітлера

Судно потопили в 1944 році поблизу берегів Ісландії.

Другий корабель, що перевозив, на думку дослідників, золото Гітлера також знайшли біля берегів Ісландії. Як вважають історики, такий збіг не випадковий, оскільки це був єдиний безпечний маршрут для торгових кораблів Німеччини під час Другої Світової Війни. Однак навіть там кораблі Третього Рейху топила протичовнова авіація союзників, повідомляють Патріоти України із посиланням на телеканал RÚV.

Корабель, який виявили поблизу північного узбережжя острова, лежить на глибині приблизно 300 метрів. Ймовірно, на думку дослідників, на борту корабля, потопленого в 1944 році, можуть знаходитися як золоті злитки, які везли в Південну Америку, так і інші коштовності, в тому числі викрадені в країнах Європи і СРСР.
Раніше вже повідомлялося, що підводники з Британії досліджували затонулий корабель біля берегів Ісландії і виявили в ньому величезну кількість золота, повідомляє Daily Mail. Як виявилося, це корабель нацистів SS Minden, потоплений в 1939 році, золото в якому могло опинитися в одному з банків Південної Америки. Багатий вантаж оцінюється в 100 мільйонів доларів. Пізніше на Лафонтенських островах був виявлений ще один корабель торгового флоту без розпізнавальних знаків на глибині близько 200 метрів. Його також вважають причетним до транспортування секретних вантажів Третього Рейху.

Готують танки і артилерію: Розвідка ЗСУ розповіла про небезпечні маневри терористів на Донбасі

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:41

Російські терористи на Донбасі почали в авральному режимі маскувати позиції танків і артилерії, включаючи ракетні системи залпового вогню. Про це стало відомо Головному управлінню розвідки, повідомляється на сайті Міністерства оборони України, передают...

З архіву ПУ. Українцям розповіли, як не платити за повітря за ціною газу

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:30

Як реально перевіряти і контролювати якість газу. Після старту опалювального сезону, який супроводжувався зростанням тарифів на газ, українці стали скаржитися, що якість блакитного палива різко погіршилась. У соцмережах з'явилося безліч фотографій і ві...