
У суботу, 28 вересня, на заправці в Київській області "засвітилися" прихильники Росії, які з самого ранку слухали один з телеканалів країни-агресора. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив користувач під ніком Serhii А.Т, передають Патріоти України.
"Зайшовши всередину (заправки) був вражений тим, що на екрані телевізора "віщає" на весь торговий зал телеканал "Ранок Росії". І це на шостий рік війни!" - обурився він.

На пост бурхливо відреагували в мережі. "Що в головах таких "українців"? А музика ворога звучить і в маршрутках, і в маркетах! Просто ганьба якась, а не народ!", "І що, не змусили навіть вимкнути?", "Треба було рублями розрахуватися" , "Для таких малоросів є велика країна Росія, але жити вони там не хочуть", - пишуть в інтернеті.
Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...