"Справжня кліматична бомба": Вчені з NASA виявили дивні вулкани в Антарктиді (відео)

Дехто з вченого співтовариства вважає, що напівміфічна Атлантида не затонула, а покрилася льодом.

Крижаний щит Антарктиди приховує під собою безліч таємниць. З часів першої експедиції про цей материк складали небилиці всіх мастей - та й зараз вчені часто просто не розуміють, що насправді там відбувається, передають Патріоти України.

Порівняно недавно від Антарктиди відколовся айсберг вагою в мільярд тонн і розміром в чотири Лондона. Дослідники вважають, що аналогічні брили льоду будуть з'являтися в океані все частіше і в якийсь момент почнуть добиратися до прибережних міст, що призведе до дуже сумних наслідків.

Фахівці НАСА виявили на території Антарктиди підлідні вулкани - це реально кліматична бомба, вибух якої спровокує такий потоп, що ніякої Ноїв ковчег людству вже не допоможе. Дехто з вченого співтовариства вважає, що напівміфічна Атлантида не затонула, а покрилася льодом під час льодовикового періоду, і тепер ми знаємо цей материк як Антарктиду. Чи так це насправді поки не зрозуміло - континент залишається в принципі самим не вивченим в світі.

Хіти тижня. "Скважины есть, а воды в них нет. Водохранилищу в Алуштинском регионе пришел зверек… пушной… очень пушной", - Кримський бандерівець (фото)

субота, 6 червень 2020, 0:35

"По стопам Гитлера: российские оккупанты провели четыре обыска у "Свидетелей Иеговы" в Керчи, в результате чего задержали, по меньшей мере, одного верующего, в отношении которого возбуждено уголовное дело по "экстремистской" статье", - пише у своєму бл...

Зводить смертність до нуля: Нідерландські вчені розповіли, який вітамін може допомогти в лікуванні коронавірусу

п’ятниця, 5 червень 2020, 23:52

Роб Янссен, який працює над дослідженням, в світлі первинних результатів закликав збільшити вживання вітаміну К в розумних дозах. Учені з Нідерландів встановили зв’язок між дефіцитом вітаміну К і смертністю від COVID-19, повідомляють Патріоти України. ...