Справжня рідкість! Під Одесою спіймали унікальну рибу - її називають майстром підводного маскування (фото)

Науковці з Одещини похвалилися уловом, виявивши рідкісного кам'яного окуня. Про це інформує прес-служба Держрибагентства України, передають Патріоти України.

Повідомляється, що кам'яного окуня вдалося виявити під час огляду бичкових сіток, які були в Одеській затоці. "Кам’яний окунь - один з найкращих мисливців Чорного моря, майстер підводного маскування. Колір тіла окуня повністю співпадає з кольором кам’яних водоростей. Риба веде усамітнений спосіб життя, вибираючи при цьому підводні місця з густими заростями. В таких умовах полювання на ракоподібних та риб проходить найбільш вдало", - зазначають вчені.

Тіло окуня, вага якого приблизно 250 грамів, покрите дрібною лускою, а через великий рот його нижня щелепа завжди видається вперед. Ця рідкісна риба - гермафродит, бо у статевих залозах розвиваються як чоловічі, так і жіночі клітини. Ікра та молоки, у свою чергу, в однієї особи можуть дозрівати у різний час, а сама риба виконує функції самця та самки.

Науковці також попередили, що кам'яний окунь занесений до Червоної книги через маленьку популяцію і подібні улови дозволяють вченим глибше оцінити стан чорноморської іхтіофауни.

До гасіння залучили гелікоптер: В Москві горить м’ясокомбінат (відео)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:43

У Москві спалахнула пожежа на Мікоянівському м'ясокомбінаті ввечері 2 грудня. На місці працюють надзвичайники. Про це інформують російські пабліки, передають Патріоти України. Відомо, що в будівлі Мікоянівського м'ясокомбінату на південному сході Москв...

Усі гроші підуть у благодійний фонд Зеленської: Пугачова знайшла хитрий спосіб допомогти Україні

п’ятниця, 2 грудень 2022, 21:15

Фанати Алли Пугачової зможуть доторкнутися до її життя. Примадонна дозволила проводити екскурсії в своєму замку в селі Грязі Російської Федерації. Фото квитка опублікував Telegram-канал "Щоденники знаменитостей", передають Патріоти України. Зазначаєтьс...