
У Рівненській області під час грози в жінку поцілила блискавка. Постраждала потрапила до лікарні з опіками. Про це повідомляє "Суспільне", передають Патріоти України.
Інцидент стався 1 червня у селі Городок близько 17-ї вечора. Жінка сама повідомила, що у неї влучила блискавка, коли вона поверталась із поля. Як повідомили в Центрі екстреної медицини, потерпіла отримала опіки.
“Медики з Городоцького пункту постійного базування оглянули пацієнтку, їй орієнтовно 38 років. Жінка була притомною, у неї виявили термічні опіки рук і ніг, а також правої частини тулуба”, — повідомив старший лікар зміни екстренки Юрій Зеленюк.
Потерпілій надали медичну допомогу на місці, а далі ушпиталили до Рівненської обласної клінічної лікарні. Це перший випадок у 2022 році, коли медиків повідомили про влучання блискавки у людину.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...