Справжнє диво, помножене на три! Лікарі врятували матір, яка була клінічно мертва 45 хвилин, її дочку-породіллю та онуку

Лікарі медичного центру Greater Baltimore Medical Center в американському місті Балтімор (штат Меріленд) здійснили відразу три чудових порятунки, зазначають Патріоти України.

Спочатку в лікарню поступила породілля Стейсі Файфер. Як повідомляє CBS, вона зателефонувала своїй матері Кеті Паттен, яка в цей час грала у гольф, і та поспішила до дочки. Однак після прибуття в лікарню у Кеті раптово стався серцевий напад, і вона померла. У жінки не було пульсу, вона не дихала. Кеті провела в стані клінічної смерті 45 хвилин. Але медикам буквально дивом вдалося повернути її до життя.

А тим часом виявилося, що пологи у Стейсі, яка лежала в сусідньому відділенні, проходять вкрай важко. Вони тривали в цілому 39 годин, і породілля зовсім змучилася. Кінець кінцем довелося робити екстрений кесарів розтин, щоб врятувати матір і дитину, яка застрягла у родових шляхах.

Про цю історію, яка сталася в липні, стало відомо тільки тепер. Зараз всі троє, включаючи новонароджену дівчинку, яку назвали Алора, відчувають себе добре.

Кеті, у якої тепер вісім онуків, говорить, що отримала другий шанс на життя. «Я збираюся стати краще, ніж була. І вдячна за кожну хвилину, яку маю», — говорить вона. Лікарі також були вражені. «Я не кажу вам „будь ласка“, я кажу „дякую“. Ви навчили нас, що означає жити. Ви навчили нас, що означає не здаватися», — сказав Кеті доктор Дов Френкел, який брав участь в її реанімації.

"Запорожець" як народний електрокар: В Дніпрі запустили лінію по переробці старих "Таврій" на електромобілі

субота, 16 жовтень 2021, 9:57

Творці Kozak EV подбали про те, щоб переобладнання “Таврії” під їхній комплект було максимально простим. На звичайній СТО бензинову “Таврію” перетворюють на електричну протягом одного робочого дня. Група небайдужих підприємців замахнулася на революційн...

Голова "Нафтогазe" пояснив, які споживачі переплачують за "блакитне паливо" у 2-3 рази і чому так сталось

субота, 16 жовтень 2021, 9:45

Голова правління НАК "Нафтогаз Україна" Юрій Вітренко висловився про ціни на газ для населення, і пояснив, які категорії споживачів ризикують платити за "блакитне паливо" значно більше. Про це він розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера...