Справжнє диво: У Дніпрі лікарям вдалося врятувати бійця ЗСУ, який отримав наскрізне кульове поранення голови (відео)

У Дніпрі лікарі врятували українського військового, який отримав наскрізне кульове поранення голови. Медики провели багатогодинну складну операцію. Про це в Facebook повідомив директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова, заслужений лікар Сергій Риженко, передають Патріоти України.

Він сказав, що чоловік отримав наскрізне діаметрально кульове поранення головного мозку. Нині пацієнт проходить реабілітацію у Львівському клінічному військово-медичному центрі. Чоловік при свідомості і може говорити.

Нейрохірург Андрій Сірко додав, що лікарям провести операцію з таким неймовірним результатом дозволив сучасний операційний нейрохірургічний мікроскоп. Він розповів, що за 7 років війни на Донбасі лікарі провели півтори тисячі надскладних операцій. Сірко підкреслив, що летальність із наскрізними і діаметральними пораненнями становить 99%.

Нагадаємо, що 29 серпня російські окупанти на Донбасі важко поранили військового ЗСУ. Куля увійшла в скронево-тім'яну ділянку зліва, діаметрально вийшла з іншого боку черепа. Відомо, що пораненого бійця звуть Андрій, йому 27 років, родом із Львівської області і він сирота.

"Рука Вашингтона" теж своє отримала: Бабця-путіністка епічно "вбила" перший Leopard (відео)

понеділок, 6 лютий 2023, 22:15

Російська бабця - лідерка кринж-товариства "Загони Путіна" - розсмішила роликом, у якому "знищує" перший танк Leopard, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "Ищи своих", ролик змонтували з усіма традиційними акцентами російської про...

Попередження просто...проігнорували: Незалежний дослідник точно спрогнозував землетрус у Туреччині

понеділок, 6 лютий 2023, 22:00

Туреччину 6 лютого сколихнуло кілька потужних землетрусів. Як з'ясувалося, про це попереджав незалежний дослідник. На жаль, його застереження проігнорували, зазначають Патріоти України. Ними за кілька днів до землетрусів поділився незалежний дослідник ...