Справжнє кохання не минає? У США колишні закохані зустрілися через 70 років і знову стали парою

У США колишні закохані зустрілися через 70 років і знову стали парою

90-річний Білл Хассінгер та 92-річна Джоан Блаккан зі штату Мічиган познайомилися у школі в юному віці. Вони були закохані одне в одного і деякий час перебували у стосунках, передають Патріоти України.

Як повідомляє People, у США колишні шкільні закохані зустрілися більш ніж через 70 років і відновили стосунки.

90-річний Білл Хассінгер та 92-річна Джоан Блаккан зі штату Мічиган познайомилися у школі в юному віці. Вони були закохані один в одного і перебували у стосунках, поки Блаккан не закінчила школу і не поїхала, щоб вступити до коледжу. Пізніше вона одружилася з іншим чоловіком і народила трьох дітей.

Тим часом Хассінгер відслужив в армії, потім теж одружився і також завів трьох дітей. Він овдовів у 2021 році після 68 років шлюбу.

У 2022 році Блаккан шукала однокласників, щоб влаштувати зустріч випускників, і раптово згадала про своє перше кохання. Вона вирішила зв'язатися з Хассінгером, щоб дізнатися, як склалося його життя. Виявилось, що чоловік живе у сусідньому місті. Після телефонної розмови пара зустрілася за обідом.

За словами Хассінгера, він помітив, як постаріла Блаккан, проте заявив, що вона залишилася такою ж яскравою і життєрадісною, як і багато десятиліть тому.

Незабаром пенсіонери зрозуміли, що заново закохуються один одного, і знову стали парою. "Ми закохані так само сильно і навіть більше, ніж коли ми були підлітками", - зізнається Хассінгер.

Тепер пара проводить разом кожні вихідні. Закохані грають у настільні ігри, вирішують головоломки, здійснюють прогулянки та насолоджуються компанією один одного. Хассінгер і Блаккан впевнені, що проведуть решту життя разом. Найближчим часом вони планують переїхати в будинок або житловий комплекс для пенсіонерів.

Тропічна злива перетворила дороги Києва на ріки (фото, відео)

неділя, 23 червень 2024, 17:38

У неділю, 23 червня, Київ накрила гроза. На вулицях внаслідок сильних опадів зафіксували підтоплення, зокрема проїжджої частини дороги. У столиці сьогодні оголошено І рівень небезпечності, жовтий. "В Києві знову злива і вже з’явились нові басейни, річк...

Стоматолог пояснив, чи треба видаляти зуби мудрості і в якому випадку це може бути небезпечним

неділя, 23 червень 2024, 17:15

Видалення зубів мудрості - процедура не з приємних, однак необхідна для більшості людей. Стоматологи радять видаляти зуби мудрості, бо вони зазвичай не беруть участі у жуванні, тиснуть на сусідні зуби, травмують ясна та не поміщаються у щелепі, передаю...