Справжнє літо вже пудрить носика перед виходом із вагону, - синоптик про погоду в Україні

Справжнє літо вже пудрить носика перед виходом із вагону. Ще трохи кокетує, "должна же я его немножечко помучить", але стовпчики термометрів неухильно йдуть вгору, заявила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України.

Вже завтра температура повітря в Україні досягне +20+24 градусів, у центральних областях та на Півдні подекуди до +26 градусів. На Сумщині та Харківщині буде трохи свіжіше, +17+22 градуси. Вітер віятиме з південного заходу, нарешті!, проте буде поривчастим, до сильного.

Що з дощами? 5-го червня дощі з грозами найбільш ймовірні у північних областях України, у Центрі, місцями на Заході та на Харківщині. Усі, хто не потрапив у цей мокрий список - завтра без істотних опадів.

У Києві п`ятниця буде з дощем та грозою. Вітер південно-західний, поривчастий. Найближчої ночі вже +10+12 градусів, завтра вдень потеплішає до +22+24 градусів. Вже з 6-го червня тепло розкручуватиметься далі і нас чекають спекотні деньки.

На Трійцю в Україні очікується +23+28 градусів, на Півдні та Сході місцями до +30 градусів! Карта 2. За попередніми прогнозами, наступний тиждень в Україні буде спекотним та переважно сухим.

Проте в західних областях литимуть дощі та очікується нижча температура повітря. Цей прогноз для західної частини України повинен привернути особливу увагу мешканців навколо карпатського району, Закарпаття та відповідних служб. Адже там ВЖЕ спостерігається підйом рівнів води в річках, а майже безперервні дощі, які очікуються на наступному тижні, можуть суттєво ускладнити ситуацію. А поки що усім - літа, сонечка і безпеки.

З архіву ПУ. "Ця влада дістала": Розлючені безробіттям та безгрошів'ям росіяни розгромили крамницю з харчами (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:05

У Росії на тлі масового поширення коронавірусу, а також викликаної санкціями через війну з Україною й падінням попиту на вуглеводні економічної кризи і продовження "неробочого" місяця почалися погроми. У російському місті Ульянівськ (Поволжя) невідомі ...