Справжнє випробування: Синоптики здивували українців прогнозом погоди на літо

Літній сезон 2020 року може запам'ятатися українцям аномальною погодою, оскільки буде сухо і спекотно, проте не виключені різноманітні синоптичні катаклізми, передають Патріоти України.

"У нас страшне підвищення температури зимового періоду - 2,5 градуса, а це просто жах. Страшне підвищення температури літнього періоду - майже на 2 градуси", - сказав директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

У червні українців чекають сильні дощі та штормовий вітер, які зменшать обороти тільки в другій половині місяця. Липень також почнеться зі злив і різких перепадів температур, але середина місяця буде сухою і дуже спекотною у всіх областях країни. Кінець літа буде нестабільним, в серпні очікуються сильні перепади температур, можливі урагани і затяжні дощі. І похолодання почнеться вже в другій половині місяця.

Влітку 2020 року спека і задуха будуть змінюватися сильними ураганами і зливами. Спекотні місяці ознаменуються катастрофічним зростанням середньодобової температури.

Бережіться! Знайдено генетичний зв'язок між коронавірусом та Альцгеймером

четвер, 4 червень 2020, 14:21

Люди з генетичною схильністю до хвороби Альцгеймера мають удвічі більше шансів заразитися коронавірусом (COVID-19). Про це говорять вчені в Англії. Дані були отримані в результаті дослідження понад 600 пацієнтів із діагнозом COVID-19 з 16 березня до 26...

Не тільки коронавірус: Дітей на Буковині "атакувала" інша небезпечна хвороба

четвер, 4 червень 2020, 13:58

За даними влади, з початку року підтвердили 79 випадків захворювання на кашлюк. У Чернівецькій області, крім коронавірусу, з'явилася нова біда, про яку на час забули. Тут зафіксували спалах поширення кашлюку. Як повідомили в прес-службі Чернівецької ОД...