
Повернення до звільнених від російських окупантів міст може бути небезпечним через мінування. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО, передають Патріоти України.
"Стало відомо, що українці почали повертатися до міст, які наші захисники звільнили від окупантів. Попереджаємо, це небезпечно", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у зв'язку з мінуванням житлових будинків та околиць в тих містах та селах, де побували загарбники, РНБО вчергове застерігає про небезпеку протитанкових, протипіхотних, касетних мін, мін-пасток з розтяжками, що залишають вороги.
"Будьте обережними там, де точилися вуличні бої! Також зафіксовано випадки мінування тіл загиблих людей. Пам’ятайте: ворог підступний і не цурається будь-яких способів завдати шкоди", - додали у відомстві.
У разі виявлення підозрілого предмета радять у жодному разі не чіпати його, повідомити про нього рятувальників чи поліцію, попередити перехожих про можливу небезпеку, відійдіть якомога далі та дочекатися приїзду спеціалістів.
Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...
Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...