
У селищі Гостомель під Києвом російські окупанти розстріляли машину, в якій їхала жінка з маленькою дитиною. Мати від отриманих ран загинула на місці, а некерований автомобіль врізався в магазин. Про це для видання The Village Україна розповів хлопець, який 24 лютого виїхав з Києва до Гостомеля, щоб рятувати родичів. Проте селище швидко захопили солдати РФ, передають Патріоти України.
Дитина, які була пристебнута на задньому сидінні, вижила. Хтось із місцевих жителів забрав її з розстріляної машини та віддав бабусі. Проте зараз їхня доля невідома.
З'ясувалося, що жінка з дитиною вирішила поїхати з небезпечного місця до своєї мами. Вона встигла від'їхати від свого дому лише на 700 метрів.
Про це розповів чоловік загиблою. Він не хотів їхати з Гостомеля, через що у них з дружиною виникла сварка, після якої вона й забрала дитину та хотіла виїхати сама. Проте не змогла – російські окупанти вирішили все за неї. "Мертві тіла лежали всюди, зазвичай рашистів або цивільних, яких убивали просто так, я так і не зрозумів, навіщо", – розповів очевидець подій у Гостомелі.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...