
Житель Японії 75-річний Фумінорі Цучіко вразив українців ще в червні 2022 року, коли приїхав жити в харківське метро, щоб підтримати містян, які ховалися від російських обстрілів. А тепер вирішив ще й безкоштовно годувати жителів Харкова гарячими обідами. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
З половиною відвідувачів Фумінорі знайомий особисто, адже разом з ними 9 місяців прожив у підземці, коли росіяни нещадно обстрілювали Харків. Фумі — так його кличуть друзі. Він погано знає англійську, а харків'яни не знають японської, та вони знаходять спільну мову й без слів. «Кожна людина щодня має їсти. І хоча б один раз на день я хочу нагодувати людей, бо більшість наразі має труднощі з грошима», — каже Цуціко.
Меню щодня у його кафе різне, сьогодні — суп, макарони та курячі крильця, на десерт — чай із солодким пиріжком. Кухарів закладу шукали за оголошеннями. У це кафе чоловік вклав власні кошти, також допомогли друзі з Японії, благодійники та підписники у соцмережах. Свій заклад відкрив на понівеченій Салтівці, там же він винаймає квартиру.
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...