
Коронавірус в Україні продовжує атакувати людей і багато областей вже стали "червоними". Цікаво, що в Кіровоградській області такого "горіння" не спостерігається, тут в лікарнях заповнено всього 30% ліжок. Парадокс цього явища пояснили в ТСН, передають Патріоти України.
Головлікар Центральної міської лікарні Олександр Артюх повідомив, що станом на 20 жовтня в лікарні перебувають близько 70 "ковідних" хворих, що становить близько 30% від заповнюваності ліжок.
Медики сподіваються, що вони не будуть відчувати такий пік, як був навесні 2021 року й у них вистачить сил і персоналу побороти цю хвилю. У міськраді Кропивницького вважають, що інфекцію гальмують жорсткі обмеження в транспорті.
Комунальні автобуси й тролейбуси їздять наполовину заповненими. На зупинках, звичайно, черги. Люди незадоволені, але вже звикли й змирилися. До речі, в області дуже багато бажаючих вакцинуватися, люди стоять у чергах до центрів, щоб зробити щеплення.
Пенсіонерів вакцинують прямо біля їхніх будинків. Для цього були організовані виїзні пункти вакцинації в комунальному транспорті, які виїжджали саме в мікрорайони приватного сектора, де проживає переважна більшість населення пенсійного віку. Це також рятує лікарні від напливу пацієнтів, припускають у міському управлінні охорони здоров'я.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
У польській столиці триває пошукова операція після зникнення підлітка у воді на річці Вісла. За даними медіа, він приїхав з України. Про це повідомляє Wawa Hot News 24, передають Патріоти України. Хлопець зник на правому березі Вісли перед Гданським мо...