Справжній феномен: Стало відомо, чому в Кіровоградській області найменше хворіють COVID

Коронавірус в Україні продовжує атакувати людей і багато областей вже стали "червоними". Цікаво, що в Кіровоградській області такого "горіння" не спостерігається, тут в лікарнях заповнено всього 30% ліжок. Парадокс цього явища пояснили в ТСН, передають Патріоти України.

Головлікар Центральної міської лікарні Олександр Артюх повідомив, що станом на 20 жовтня в лікарні перебувають близько 70 "ковідних" хворих, що становить близько 30% від заповнюваності ліжок.

Медики сподіваються, що вони не будуть відчувати такий пік, як був навесні 2021 року й у них вистачить сил і персоналу побороти цю хвилю. У міськраді Кропивницького вважають, що інфекцію гальмують жорсткі обмеження в транспорті.

Комунальні автобуси й тролейбуси їздять наполовину заповненими. На зупинках, звичайно, черги. Люди незадоволені, але вже звикли й змирилися. До речі, в області дуже багато бажаючих вакцинуватися, люди стоять у чергах до центрів, щоб зробити щеплення.

Пенсіонерів вакцинують прямо біля їхніх будинків. Для цього були організовані виїзні пункти вакцинації в комунальному транспорті, які виїжджали саме в мікрорайони приватного сектора, де проживає переважна більшість населення пенсійного віку. Це також рятує лікарні від напливу пацієнтів, припускають у міському управлінні охорони здоров'я.

Без жертв не обійшлося: У Балаклії на ворожій міні підірвалася машина швидкої допомоги

неділя, 2 жовтень 2022, 16:00

В звільненій місяць тому Балаклії трапилася трагедія. Машина швидкої допомоги підірвалася на ворожій міні, коли прямувала за викликом до пацієнта. Одна людина загинула, а друга отримала серйозні поранення. Про інцидент розповіла волонтер Наталія Попова...

Усі загинули: На Чернігівщині на міні підірвалося авто з грибниками (фото)

неділя, 2 жовтень 2022, 15:14

У районі села Шестовиця на Чернігівщині на міні підірвався автомобіль із грибниками. У результаті четверо чоловіків загинули. Про це 2 жовтня повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко у своєму Telegram-каналі, передають Па...